O Firmie

Poznaj nas lepiej

Historia

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku i od samego początku, z najwyższą starannością, realizujemy przewozy na rynku międzynarodowym. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdyni, w bliskiej odległości od niezbędnej infrastruktury logistycznej.

Doświadczenie

Firma dziś

W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa transportowanego towaru, monitorujemy jego przewóz na każdym etapie zlecenia. Daje nam to możliwość szybkiego reagowania w każdej sytuacji. Dodatkowo gwarantujemy kompleksowe ubezpieczenie przewożonego ładunku, a nasi partnerzy – agencje celne – umożliwiają sprawne odprawy celne. Dzięki dynamice i pasji, z jaka każdego dnia wykonujemy swoją prace, staliśmy się silnym partnerem w realizowaniu przewozów „just in time” dla branży automotive jak i branży expo.

Działalność

0 1

Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie

Zespół wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powieżonym towarem i przebiegiem realizacji zlecenia przez 24h.

0 2

Terminowość i bezpieczeństwo

System teleinformatyczny oparty o namierzanie GPS, zapewnia precyzyjne określenia położenia państwa przesyłki, kontrolując jej położenie, czas załadunku
oraz sposób realizacji każdego zlecenia.

0 3

Ładunki Niebezpieczne ADR

Nasza flota posiada odpowiednie wyposażenie, oznakowanie, licencje i doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców. Realizujemy transportu towarów ADR klas: 2,3,4,5,6,8,9 .

Certyfikaty